Top online shopping sites of the world /
Reviews
Skolner - Top online shopping sites of the world » Online Shops » Mercury Market - dystrybutor mebli domowych i materiałów budowlanych.

Mercury Market - dystrybutor mebli domowych i materiałów budowlanych.

Share:
https://www.merkurymarket.pl/

Firma FHU „Merkury” Sp.z oo powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Nasze centra handlowe zlokalizowane są w województwie podkarpackim oraz w dzielnicy Nowy Sącz. FHU "Merkury" Sp.z oo (Spółka Handlowo-Usługowa Merkury Sp. z oo), powszechnie znana pod nazwą handlową Merkury Market, jest najbardziej dynamiczną firmą handlowo-usługową w branży budowlanej w tym obszarze.

Nasze motto: "Buduj i naprawiaj taniej!" to nie tylko pusty slogan. Realizujemy go każdego dnia, oferując najbardziej konkurencyjne ceny i starając się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Nasz asortyment obejmuje ponad 55 000 pozycji. We współpracy z wiodącymi producentami obsługujemy klientów indywidualnych, a także kontrahentów i hurtownie.

Każdego roku stale rozwijająca się sieć Merkury Market otwiera nowe oddziały, odzwierciedlając wieloletnią politykę naszej firmy pozyskiwania jak największej liczby nowych klientów w południowo-wschodniej Polsce, zapewniając łatwy dostęp do niezwykle szerokiej gamy dostępnych ofert.

Mercury Markets zapewnia swoim klientom dostęp do najszerszego w regionie asortymentu płytek ceramicznych, prezentowanego we wszystkich naszych sklepach. Projekty płytek wysokiej jakości producentów z Polski i zagranicy, m.in. z Włoch, Niemiec i Hiszpanii, zaspokoją najbardziej wybredne gusta.

Klientów zainteresowanych stolarką z pewnością zainteresuje duży wybór drzwi i okien (drewnianych, aluminiowych i PCV) oraz paneli ściennych i podłogowych. Nasza oferta obejmuje montaż drzwi i okien.

Ponadto na rynku Mercury klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy lamp, żyrandoli, tapet, zasłon przezroczystych, zasłon, akcesoriów drewnianych i dywanów. Firma może się również pochwalić dużym działem ceramiki i hydrauliki.

Zachęcamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty cenowej, licznych ofert promocyjnych oraz planów najmu.

https://www.merkurymarket.pl/