Top online shopping sites of the world /
Reviews
Skolner - Top online shopping sites of the world » Online Shops » Sportive - Spor Giyimde En İyi Markalar, En İyi Sen!

Sportive - Spor Giyimde En İyi Markalar, En İyi Sen!

Share:

https://www.sportive.com.tr/

HAKKIMIZDA Türkiye'nin önde gelen çok markalı spor malzemeleri perakende ağı olarak konumlanan Sportive, bu sektördeki tecrübesini "En iyi markalar en iyinizdir" mottosuyla, yeniliğe ve gelişime açık vizyonu ile geliştirmektedir. , Türkiye'nin önde gelen çok markalı markasıdır. 13 ilde 25 mağazası ve 27.000 metrekare satış ve hizmet alanı bulunan spor perakende zinciri. m.Spor mağazalarının önde gelen zincirlerinden biri. Ayrıca www.sportive.com.tr online perakende mağazası ile Türkiye'nin en büyük online spor malzemeleri mağazalarından biridir.

Sportive, Arena ve Nike aksesuarlarının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armor, The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, New Balance, Skechers, Quiksilver, Hummel, Slazenger, 2AS, Crocs, Lumberjack, GoPro, Voit ve Hattrick Sports Umbrella markaları. www.sportive.com.tr'ye Türkiye genelinde hizmet veren Sportive, sadece dünyaca ünlü spor markalarıyla değil, kendi Sportive markasıyla da dikkat çekiyor.

Ana misyonu, önde gelen tüm spor markalarını tek çatı altında toplamak olan Sportive, aktif sporlara yönelik profesyonel spor malzemeleri ve aksesuarlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Sportive, günlük hayatta spor giyim tercih edenler için de zengin seçeneklere sahiptir.
Spor malzemeleri perakendeciliği alanında Türkiye'nin lider markası Sportive, kökeni 1980'lerin sonunda kurulan ve ülkemizin önde gelen spor malzemeleri toptancı tedarikçilerinden biri olan Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi'ne aittir. İlk Sportive marka mağazası 2005 yılında İstanbul Merter'de 2.000 m2 net satış alanı ile faaliyete geçmiştir.
13 Kasım 2012 tarihinde Türkiye'nin en çok işlem gören girişim fonu Sportive'in yapısı İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırımcı olarak katıldı. Sportive, aynı gün içerisinde Istventures'ı da iş ortaklığına dahil ederek perakende sektöründe yaklaşık 320 kişiye istihdam sağlamakta ve günümüz perakendesinde 27.000 m2, lojistikte 10.000 m2'lik perakende alanına ulaşmaktadır.

https://www.sportive.com.tr/