Top online shopping sites of the world /
Reviews
Skolner - Top online shopping sites of the world » Online Shops » NetWork - Giyim Online Mağazası.

NetWork - Giyim Online Mağazası.

Share:

https://www.network.com.tr/

AY Marka Mağazacılık A.Ş. Türk hazır giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni atılımlarla zenginleşen yaratıcı ve dinamik bir markadır. Her zaman net bir çizgi izleyen NetWork, marka olarak seçtiği isim ile öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi teknolojileri çağını simgeliyor ve hedef kitlesi olan iş kesiminin iletişim ihtiyaçlarına işaret ediyor. Öte yandan bir hazır giyim koleksiyonunun fikirden tasarıma, dikimden sunuma kadar uygulanma sürecini de belirler.

NetWork, 2012 ilkbahar/yaz sezonundan itibaren kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklenen yeni serilerle koleksiyonunun derinliğini artırdı. Her tasarımı ile kendinizi özel hissettiren ve sınırlı sayıda bulunan NetWork Limited serisi, stile ayrı bir değer katıyor. Hafta sonunun dinginliğini NetWork'ün zamansız tasarımıyla birleştiren NetWork Free, modern hayatın hızlı temposuna derin bir nefes alıyor. Ağ Siyahı; Gece hayatının ışıltısını zamansız tasarımıyla yansıtan, zarif davetler ve özel gecelerin etkileyici bir siluetini yaratıyor. Stili inovasyonla birleştiren NetWork, Fashion-Lab serisinde inovasyonu teknoloji ve tasarımla birleştiriyor.

NetWork, "ebedi moda" anlayışıyla Türkiye'de adını özgünlük ve kaliteyle birleştiren bir marka olmanın gururunu yaşıyor.

https://www.network.com.tr/